Mutfak Masası Modelleri

mutfak masası takımları ücretsiz kargo,hızlı gönderim,ureticiden tuketiciye aracısız satış, kargoda hasar gören ürünlerde birebir değişim,gulmasasandalye.çam mutfak masaları,

Mutfak ve yemek odaları için masa takımı modelleri, birçok markanın koleksiyonunda geniş yer tutuyor. Farklı stilleri ile masa takımları, dekorasyona uyum sağlarken bazı modellerin ergonomik tasarımları, dar alanlar için pratik çözümler sunuyor. İkili, üçlü, dörtlü ve altılı sandalyeleri ile bir de masadan oluşan takımlar, evlerin yemek masası ihtiyacını gideriyor. Farklı markaların modellerini inceleyerek ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Masa Takımı Fiyatları

Masa takımı fiyatları; markaya, ürünün tasarımında kullanılan materyallere, takımın içinde yer alan sandalye sayısına göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun bir masa takımının bulunabileceği koleksiyonlar içerisinde fiyat-kalite dengesinin gözetilmesi önem taşıyor. Eğer belirli bir fiyat aralığında ürün arıyorsanız filtreleme seçeneğini kullanarak aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. Sahip olabileceğiniz masalar ile mutfak, yemek odası, balkon ve bahçelerinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

Sunta, ahşap, metal ve cam gibi materyallerden oluşan masa takımları, dekorasyona katkı sağlayacağı için estetik olarak tasarlanıyor. Her renkten ürüne rastlayabileceğiniz takımlar arasında, yumuşak renk tonlarında minimal tasarımları görebileceğiniz gibi baharı evlerinize getiren çiçekli, rengarenk kumaşların tercih edildiği sandalye kaplamalarının takımı tamamladığı dikkat çekici ürünleri de görebilirsiniz. Tasarımdan çok ürünün işlevsel yönüne ağırlık veriyorsanız ergonomik tasarımları inceleyebilirsiniz. Dilerseniz masa takımlarını ofis mutfaklarında da kullanabilirsiniz.

Takımların aksesuarları da sağlığa zararlı olmayan malzeme materyallerden seçiliyor. Sağlıklı malzeme ile kaliteli çalışmalar yapan markalar, tüketicilerine en iyisini sunabilmeyi amaçlıyor. Tasarım ve üretim aşamasında ürün en son hâline ulaşana kadar her noktada yapılan detaylı testlerle modellerin en sağlıklı koşullarda ortaya çıkarılmasına önem veriliyor.

Masa Takımı Modelleri

Masa takımı modelleri, sandalye sayılarının farklılığına göre değişebiliyor. Tasarımda kullanılan materyallere göre değişebilen takımlarda bazı masalar, açılır olmaları ile dikkat çekiyor. Açılır masalar, dört kişilik bir masanın altı ya da sekiz kişi oturacak kadar genişleyebilmesine imkan tanıyor. Bu tarzda masaları tercih ederseniz, sürekli olarak açılmamış hali ile kullanabilir, kullanım anında ihtiyacınıza göre kolayca açabilirsiniz. Bazı masa ve sandalyeler de katlanabilir olmaları ile yerden tasarruf sağlıyor.

Masa takımları arasında yuvarlak, kare ve dikdörtgen modelleri görebilirsiniz. Sandalyeler ise kumaş kaplama, yarı kumaş kaplama, tamamen ahşap ya da plastik materyallerden tasarlanabiliyor. Bazı takımlarda her sandalye farklı renkteki kumaşlarla tasarlanıyor. Dekorasyonda pastel renkleri ve canlı stilleri sevenler, genellikle bu ürünleri tercih ediyor. Balkon ve bahçeler için plastik ya da metal materyallerden oluşan sandalyeli takımları da tercih edebilirsiniz. Bazı takımlar, sandalyeler haricinde arkalıklı ve arkalıksız banklar ile farklı bir stili yansıtıyor. Modern tasarımlar arasında yer alan takımları genellikle mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Hem bank hem de puflar içeren masa takımları, her türde oturma alanını sunması ile fark yaratıyor. Bazı takımlar ise sadece iki bank ve bir masadan oluşuyor. Bu modeller, dar alanlar için pratik kullanımlar sağlayabiliyor. Dilerseniz bahçe ve terasınızda da kullanarak daha rahat bir tarzı yakalayabilirsiniz.

Deri, keten, kadife ya da pamuklu kumaş kaplamaları ile sandalyeler, renkli ya da minimal bir tarza sahip olmaları ile her tarzda ev için sunuluyor. Masaların üzerinde dahi sandalyelerin tasarımına uygun çizimler, renkler ve desenler bulunuyor. Evinin dekorasyonuna önem veren, estetik tasarımları seçerken bir yandan da konforlu olmasına özen gösterenler için birçok markanın farklı sitilde takımları bulunuyor. Ürünler arasından seçim yaparken karar vermeniz gereken; evinizin dekorunu tamamlayıp tamamlamadığı, kaç kişilik bir masa istediğiniz ve nerede kullanacağınız olmalıdır. Böylece ürünleri rahatça inceleyebilir, ihtiyacınız olan takımlara kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle